Встановлення Composition Media Volkswagen Passat B7 USA

Ще одна версія топової оригінальної магнітоли була встановлена на Volkswagen Passat B7  ринку USA. Composition Media з повним комплектом підключення USB CarPlay відмінно підходить замість стандартного “штатника”. Одна з самих нових оригінальних мультимедійних систем обладнана сучасним процесором обробки звука, і відрізняєтся швидким відгуком меню.

Багатий функціонал задовольняє більшість вимог сучасного власника транспортного засобу. Із основних можна відмітити: Apple CarPlay, Android Avto, Mirrorlink, вбудована bluetooth гарнітура для гучнго зв’язку і передачі звука, логотипи радіостанцій та багато іншого.

Для підключення магнітоли на даному автомобілі знадобився перехідник живлення Quadlock і USB колодка з підтримкою CarPlay. Враховуючи, що гучний зв’язок був встановлений з заводу, мікрофон використали оригінальний шляхом перепінування в роз’єм Composition Media.

Ну і звісно скористалися можливістю підтримки камери заднього огляду і встановили штатну замість ручки багажника ТМ Audiosources.


Підсумок

Виконані роботи:

  • встановлення штатної мультимедійної системи Composition Media;
  • перепідключення мікрофона гучного зв’язку;
  • встановлення порта USB/AUX;
  • встановлення камери заднього огляду.

Використані матеріали:

MIB2 Composition Media
Камера в ручці багажника
Колодка USB/AUX CarPlay

Бюджет — 17800 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.